Hakkımızda

 

 

Sumatik ile birlikte büyük şehirlerdeki su abonelerine 7 gün 24 saat açık self-servis kiosklar üzerinden kart dolum işlemlerine daha kolay ulaşım sağlamaktadır.

Büyükşehirlerin büyük bir kısmı sağladığı kolaylıklardan dolayı ön ödemeli kart tercih etmektedir. Ön ödemeli kart ev bütçesi için önemli bir denge aracı iken aynı zamanda da fatura gecikme cezasından kaçınmayı sağlamaktadır. 7 gün 24 saat açık olan “Sumatik” ile dolum yapabilme avantajı ise su gibi temel ihtiyaçların kesilmesinden kaçınmak için önemli rol oynamaktadır.

Kurumlar, gişe yetkililerine destek olmak ve kart abonelerinin su yükleme işlemlerini kolaylaştırmak için bir çözüm ihtiyacı belirlemiştir. Kart dolum için kiosk sistemi inovatif bir çözümdür.

2016 yılından beri Ankara Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ), bu operasyonu Birleşik Ödeme Hizmetleri ve E-Para A.Ş. ile birlikte yürütmektedir. Birleşik Ödeme, ürettiği inovatif, pratik, güvenilir ve farklı çözümler ile sahip olduğu akıllı ödeme teknolojileri aracılığıyla müşterilerine ve iş ortaklarına avantajlar sağlayan, ürün çeşitliliği konusunda en geniş yelpazeye sahip ödeme hizmetleri şirketidir.